Norkring

Contact us

Address
Snarøyveien 30, bygg M, 1360 Fornebu
Phone (+47) 67 89 20 00
Mail norkring@telenor.com
Support
Organisation number 976548973
Postal address
Norkring AS, Snarøyveien 30,
1331 Fornebu
Delivery address
Norkring AS, Verkseier Furulundsvei 46,
0668 Oslo
Invoice address
Norkring AS, c/o Fakturamottak
Postboks 4459, 8608 Mo i Rana
(oppgi bestiller-ID)
Invoice address mail ssc.fakturamottak@telenor.com

Ta gjerne kontakt med våre kundekontakter.

Torbjørn Østli

Torbjørn Østli

Director of media services

Phone +47 415 14 550 Mail torbjorn.ostli@telenor.com
Pål Kristiansen

Pål Kristiansen

Media Services

Phone +47 950 83 038 Mail pal.kristiansen@telenor.com
Henrik Byremo

Henrik Byremo

Salgsdirektør

Phone +47 415 21 906 Mail henrik.byremo@telenor.com
Jan Erik Hagelund

Jan Erik Hagelund

Broadcast Services DAB

Phone +47 900 23 120 Mail jan-erik.hagelund@telenor.com
Trond K. Hagen

Trond K. Hagen

Broadcast Services DTT

Phone +47 900 62 985 Mail trond-kaare.hagen@telenor.com
Vivi Nyseter-Østby

Vivi Nyseter-Østby

Tower Service

Phone +47 416 54 929 Mail vivi.nyseter-ostby@telenor.com

Management

Torbjørn Ødegård Teigen

Torbjørn Ødegård Teigen

Administrerende Direktør

Phone Mail torbjorn.teigen@telenor.com
Ingvild Elise Larner

Ingvild Elise Larner

Chief Marketing Officer

Phone Mail ingvild-larner@telenor.com
Odd-Willy K. Berg

Odd-Willy K. Berg

CFO

Phone Mail odd-willy.berg@telenor.com
Bjørge Røsæg

Bjørge Røsæg

CIO

Phone Mail bjorge.rosag@telenor.com
Ingrid Dietrichson

Ingrid Dietrichson

Direktør Kommunikasjon

Phone Mail ingrid.dietrichson@telenor.com
Inge Fagerbakke

Inge Fagerbakke

COO

Phone Mail inge.fagerbakke@telenor.com
Tone Ludvigsen Risåsen

Tone Ludvigsen Risåsen

HR Manager

Phone Mail tone.risasen@telenor.com

Delivery

Jørgen Finnby

Jørgen Finnby

Director Delivery

Phone +47 413 34 314 Mail jorgen.finnby@telenor.com
Ida Gustavssoni

Ida Gustavssoni

Leveranse-leder

Phone +47 412 92 983 Mail ida.gustavsson@telenor.com
Jon-Arne Johansen

Jon-Arne Johansen

Leveranse-leder

Phone +47 915 25 859 Mail jon-arne.johansen2@telenor.com
Per Lilloe-Olsen

Per Lilloe-Olsen

Leveranse-leder

Phone +47 482 72 973 Mail per.lilloe-olsen@telenor.com
Asle Moe

Asle Moe

Leveranse-leder

Phone +47 950 29 939 Mail asle.moe@telenor.com
Rickard Østerberg

Rickard Østerberg

Leveranse-leder

Phone +47 943 86 335 Mail rickard.osterberg@telenor.com
Simen Eid

Simen Eid

Leveranse-ingeniør

Phone +47 992 83 403 Mail simen.eid@telenor.com
Bernt Klev

Bernt Klev

Leveranse-ingeniør

Phone +47 406 45 830 Mail bernt.klev@telenor.com
Svein-Arne Jensen

Svein-Arne Jensen

Ansvarlig entreprenør oppfølging

Phone +47 479 00 060 Mail svein-arne.jensen@telenor.com

Press contact

Ingrid Dietrichson

Ingrid Dietrichson

Director Communication

Phone +47 905 66 471 Mail ingrid.dietrichson@telenor.com

Site Management

Arne Kuraas

Arne Kuraas

Leder Infrastruktur

Phone +47 911 73 973 Mail andre.kuraas@telenor.com
Steinar Johansen

Steinar Johansen

Regionleder Nord

Phone +47 416 12 571 Mail frank-steinar.johansen@telenor.com
Trond Nygård

Trond Nygård

Regioningeniør Nord

Phone +47 416 12 573 Mail trond.nygard@telenor.com
Tor Sørgjerd

Tor Sørgjerd

Regionleder Midt

Phone +47 907 72 899 Mail tor.sorgjerd@telenor.com
Gunnar Dromnes

Gunnar Dromnes

Regioningeniør Midt

Phone +47 900 80 288 Mail gunnar.dromnes@telenor.com
Erik Strand

Erik Strand

Regionleder Sør-Øst

Phone +47 950 38 828 Mail erik.strand@telenor.com
Kurt Nielsen

Kurt Nielsen

Regioningeniør Sør-Øst

Phone +47 909 50 450 Mail kurt.nielsen@telenor.com
Vidar Vågen

Vidar Vågen

Regionleder Vest

Phone +47 901 14 789 Mail vidar-gustav.vagen@telenor.com
Arnfinn Breda

Arnfinn Breda

Senior Ingeniør Elkraft & Reservekraft

Phone +47 922 91 582 Mail arnfinn.breda@telenor.com
Torvald Trondsen

Torvald Trondsen

Senior Ingeniør Tårn & Bygninger

Phone +47 926 62 776 Mail torvald.trondsen@telenor.com
Christer Nystad

Christer Nystad

Fagansvarlig Mast

Phone +47 918 04 599 Mail christer.nystad@telenor.com
Thomas Skarpås

Thomas Skarpås

Leder Tower Engineering

Phone +47 917 86 991 Mail thomas.skarpas@telenor.com